O nás a Blekotech

Když jsme s bráchou koupili v roce 2004 "restauraci", ani se v ní nevařilo. Název U Blekotů jsme přebrali spolu s hospodou. Od štamgastů jsme se tehdy dozvěděli, že hospoda byla pojmenována po bývalém majiteli, který se zadrhával, no a prostě ... blekotal :) 


Postupně jsme restauraci zvelebovali, začali vařit obědy, udělali zahrádku s grilem a opravili střechu. 

Na jaře 2020 jsme se vrhli do rekonstrukce interiéru celé hospody včetně zázemí a kuchyně. Architektonický návrh a projekt zpracovalo IO studio, držitel vysoce ceněné Red Dot Award za koncept řetězce Budvarek.


Zkrátka u nás je to pořád fajn, na nic si nehrajeme, máme rádi studené pivo, teplé jídlo a sport, pasivně i aktivně. 


Tak k nám skočte na jedno, budeme se těšit!


                                                                                             Bráchové Kamil a Martin Průšovi


O restauraci

Nově zrekonstruovaná restaurace vám nabízí kapacitu 65 míst uvnitř restaurace a 60 míst na zastřešené zahrádce v klidné zeleni a 18 míst na předzahrádce. Přes oběd vaříme převážně českou klasiku vždy doplněnou nějakým pořádným stejkem.

Od 15 hodin máme v nabídce stálé menu, kde převažuje grilované maso a burgery, v letní sezóně připravené na venkovním tálu.

A až udeří horka, uvnitř bude díky klimatizaci krásný chládek. A k tomu vychlazené a správně ošetřené pivo... Hmmm.

A kdo neochutnal náš vyhlášený smažák, jakoby snad celou dobu chodil do jiné restaurace! Točíme vyváženou Plzničku 12°, hořkého Radka 10°, oblíbeného Kozlíka 11° a nealko pivo Birell. Pivo máme v zachlazeném boxu a s láskou se o něj staráme. Každoročně je nám udělena Hvězda sládků - ocenění za nejlepší péči o čepované pivo.

Víno bereme od vinařství Kubík. Taky s náma můžete fandit při sledování zápasů na O2 TV nebo Telly TV na obřích televizích (189 cm a 167 cm úhlopříčka!).

I k nám dorazilo 21. století a můžete zaplatit kartou. Akceptujeme hotovost a stravenky.


Pořádání hostin a oslav

Pořádáme u nás veselé a neformální svatební hostiny, narozeninové oslavy nebo firemní akce a školení. Vzhledem k blízké poloze ďáblického hřbitova jsme připraveni uspořádat i důstojné poslední rozloučení (smuteční hostinu, kar). 

Není problém připravit raut, venkovní grilování nebo si každý vybere z jídelního lístku sám. Můžete si rezervovat celou hospodu nebo jen zahrádku, případně obojí.

Pro větší rezervace volejte Martinovi Průšovi na tel. 608 208 040, jinak klasicky na bar tel. 608 402 535 nebo pište na info@ublekotu.net.


Pro pamětníky - starý Blekoti

Jak to u nás vypadalo před rekonstrukcí?